Do Norska za krásnou přírodou, rybolovem i turistikou

Do Norska se jezdí nejen za rybolovem v křišťálově průzračných vodách jezer nebo řek, ale také kvůli přírodě, která se vám zapíše hluboko pod kůži. Vždyť vidět fjordy můžete jen v několika státech Evropy, z nichž jeden je právě Norsko. Strmé skály se zdvihají přímo z moře a vodopády

předčí všechny, které jste doposud mohli vidět. Najdete zde liduprázdné pustiny, kde jedinými živými tvory, které potkáte, budou ptáci, lišky nebo sobi. Norsko je úžasná země, která určitě stojí za to, aby byla navštívena.

Krása polární záře vás učaruje

Pokud navštívíte Norsko v zimě, budete moci pozorovat na obloze nádheru polární záře, která je pro Středoevropana něco neskutečného. Chcete-li prožít svoji dovolenou v klidu a daleko od civilizace, protože jste jí momentálně přesyceni, pak není lepší volba než právě Norsko. Jeho romantická krajina k turistice a sportování přímo láká.

Rádi zdoláváte kopce a kocháte se pak pohledem dolů do údolí? Norsko vám toto nabídne v plné kráse. Milujete divokou jízdu na raftu po nespoutané horské řece? Zajeďte si do Norska a užívejte všeho, co vám nabízí. Ovšem nezapomeňte na to podstatné, a to sjednat si cestovní pojištění do Norska, abyste mohli v klidu prožívat dny svojí dovolené.

Co všechno sjednat v rámci cestovního pojištění?

Asi jako nejlepší se jeví varianta uzavřít pojištění do Norska online v pohodě a bez stresu v prostředí svého domova, a to klidně i na poslední chvíli těsně před odjezdem na dovolenou. Stačí vám k tomu využít váš počítač nebo chytrý telefon a připojení na internet.

V pojištění budete mít běžné zimní i rekreační sporty bez přirážky. Za adrenalinové aktivity si připlatíte. V pojistce máte dokonce kryty léčebné výlohy spojené s teroristickými útoky. Během pojištěné doby máte k dispozici nonstop asistenční službu EuroCenter Prague. A při uzavření smlouvy dostanete SMS s číslem smlouvy a kontaktem na asistenci, takže budete mít všechno po ruce v mobilu.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *